Polsat Box wprowadza nowy pakiet Stream+ za niecałe 50 zł/mies.

Polsat Box wprowadza nowy pakiet Stream+, który dołącza do ofert telewizji satelitarnej i internetowej. A w nim dostęp do serwisu Disney+ oraz HBO Max (w tym z 3 kanałami HBO) w cenie 49,99 zł/mies.

Disney+ i HBO Max w jednym miejscu to dostęp do świata filmów i seriali, w tym nowości, hitów i światowych premier w korzystnej cenie 49,99 zł/mies. przy umowie na 24 mies. Dodatkowo na start z pakietem Stream+ dostępny jest benefit:

  • pierwsze 6 miesięcy bez opłat z pakietami M Sport i L (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Bogatym (tv internetowa),
  • pierwsze 3 miesiące bez opłat z pakietami S i M (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Wygodnym i Komfortowym (tv internetowa).

Disney+ to bogata oferta produkcji od Disneya, Marvela, Star Wars, Pixara, National Geographic i Star. Wśród najnowszych tytułów serwisu m.in.: „Biedne istoty” z nagrodzoną Oscarem brawurową rolą Emmy Stone, a także „Szogun” – adaptacja bestsellerowej powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule czy Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja” – serial animowany osadzony w świecie Gwiezdnych wojen.

HBO Max (wkrótce Max) z kolei jest domem dla nowości i kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Fani nowych seriali i filmów obejrzą cały sezon nowego serialu „Reżim” z utalentowaną Kate Winslet w roli autorytarnej przywódczyni Eleny, oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen – „Sympatyk” (premiera 15 kwietnia) oraz filmową opowieść Wonka” o młodych latach Willy’ego Wonki, postaci z powieści „Charlie i fabryka Czekolady.

Facebook Comments