Polsat pokaże świąteczny koncert rodziny Bocellich

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć koncert z najpopularniejszymi utworami bożonarodzeniowymi. W wydarzeniu wezmą udział światowej sławy tenor Andrea Bocelli wraz ze swoimi dziećmi.

Andrea Bocelli to jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych na świecie, a jego głos rozpozna chyba każdy, kto choć raz usłyszał „Time To Say Goodbye” czy „Vivo per lei” (tłum.: „Żyję dla niej”). W ślady słynnego tenora poszli także jego dwaj synowie: Amos i Matteo oraz Virginia. Pierwszy z potomków jest znakomitym pianistą i akompaniatorem. Młodszy syn Matteo, podobnie jak jego ojciec, oczarowuje wspaniałym głosem. Muzyka towarzyszy również jedynej córce Andrei. Dziewczynka od najmłodszych lat śpiewa i gra na pianinie.

Słynna włoska rodzina zaśpiewa najpopularniejsze utwory bożonarodzeniowe, między innymi znane wszystkim „Feliz Navidad”, „Joy To The World” czy chwytające za serce „Over The Rainbow”.

Świąteczny koncert rodziny Bocellich w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia – w poniedziałek, 25 grudnia od godz. 19:20 w Polsacie.

Facebook Comments