Polsat wiosną bez programu „My3”

W wiosennej ramówce Polsatu zabraknie miejsca dla programu „My3” – poinformowały swoich fanów członkinie zespołu.

Przerwa w kwestii programu ma być związana z pewnym eksperymentem polegającym na jeszcze szerszej niż dotychczas działalności w sieci (Youtube i social mediach) oraz muzycznej samego zespołu. W efekcie My3 chcą przygotować jeszcze więcej niespodzianek dla fanów oraz skupić się na tworzeniu swojej czwartej płyty.

Program ma wrócić na antenę Polsatu we wrześniu. Pracę nad nim trwają, więc jak zaznaczają autorki, jego istnienie nie jest zagrożone.

Obecnie powtórki magazynu emitowane są co sobotę o 16:00 w Polsacie 2 (po dwa odcinki). Program „My3” jest też dostępny na Ipli i na profilu „blogowym” zespołu My3 pod postacią osobnych kącików.

Program „My3” prowadzony przez trzy szalone dziewczyny o różnych kolorach włosów, emitowany był przez trzy sezony w Polsacie począwszy od 11 listopada 2017 roku. Emisja odbywała się zawsze w weekendy. W programie prowadzące zachęcały dzieci do odkrywania świata, rozwiązywania dylematów, znalezienia swojej pasji i czerpnia radości, poznawania autorytetów a także do ćwiczeń, tańca i zabawy. Podczas programu emitowano także autorskie teledyski zespołu. Dotychczas powstały 74 wydania, trwające 22 minuty.

Producentem wykonawczym programu jak i zespołu jest TAKO MEDIA.

Foto: Polsat

Facebook Comments