„Poranek z Polsatem Sport” – dwugodzinne pasmo na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

W czwartek 19 marca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News wystartuje nowe pasmo informacyjno-edukacyjne.

Dwugodzinna audycja będzie emitowana w Polsacie Sport News od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 9:00 z równoległą transmisją w Polsacie Sport oraz w portalu PolsatSport.pl. „Poranek z Polsatem Sport” będzie też dostępny bez opłat w serwisie Ipla.

„Poranek z Polsatem Sport” tworzy specjalnie oddelegowany zespół redakcyjny, pracujący w nowym multimedialnym studiu telewizyjnym. Program podzielony będzie na bloki tematyczne uwzględniające najpopularniejsze dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna, siatkówka czy MMA i pięściarstwo. Oprócz aktualizowanych na bieżąco serwisów informacyjnych jego istotną część stanowić będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz łączenia z ludźmi sportu i ekspertami w kraju, a także zagranicą. Ważnym elementem programu będą też porady dotyczące zdrowego stylu życia czy sposobów spędzania wolnego czasu. Najciekawsze fragmenty audycji będą dodatkowo udostępniane w portalu PolsatSport.pl, a powtórka całego pasma będzie emitowana w Polsacie Sport o godzinie 13:00.

Kanały sportowe Polsatu rozpoczynają także cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat. W czwartek 19 marca telewizyjną premierę będzie miała gala KSW 52 z walką wieczoru Mamed Khalidov – Scott Askham. W kolejnych dniach kanały z rodziny Polsatu Sport wyemitują między innymi mecze wygranego przez Biało-Czerwonych siatkarskiego mundialu 2014, piłkarskie spotkania kwalifikacyjne do takich turniejów, jak EURO 2016, Mistrzostwa Świata 2018 czy EURO 2020 oraz archiwalne mecze Widzewa i Legii w Lidze Mistrzów UEFA.

Foto: Polsat

Facebook Comments