Powrót „Punktu widzenia”, dodatkowe wydanie „Raportu”, premiera „Czystej Polski” i nowa gospodyni „Wydarzeń” – wiosna w Polsat News

1 marca wystartowała wiosenna ramówka kanału Polsat News.

Niektóre ze znanych widzom programów zostaną wydłużone, inne zmienią swoje miejsce w ramówce, a jeszcze inne zyskają nowych prowadzących.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 widzowie znów będą mogli oglądać „Punkt widzenia”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Dziennikarz zapraszać będzie polityków, publicystów i ekspertów. Poruszy z nimi gorące tematy polityczne. Zdobędzie kompetentne komentarze, ale nie zawsze w myśl zasady, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Także w sobotę o godz. 21:00, czyli już nie tylko od poniedziałku do piątku stacja zaprosi na „Raport”, w którym reporterzy ujawniają nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Analizują sytuację w szpitalach, wpływ Covid-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Każdy program to nowy ważny społecznie, ale i kontrowersyjny temat.

O godz. 19:50 od poniedziałku do piątku „Debata Dnia”, której jedyną gospodynią będzie ponownie Agnieszka Gozdyra. Natomiast w sobotę o tej samej porze „Debatę Tygodnia” poprowadzi Grzegorz Jankowski. Gośćmi prowadzących są politycy wszystkich stron oraz eksperci. Transmisja programu również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Sobotnia „Interwencja – Taka jest Polska” od marca będzie nieco dłuższa i startuje już o godz. 17:10.

Nową prowadzącą zyskają „Wydarzenia” 12:50 oraz 15:50. Będzie nią Joanna Śpiechowicz, która przez ponad rok była reporterką Polsat News, a z mediami związana jest od dwunastu lat.

Od 6 marca w każdą sobotę o godz. 16:30 Polsat News pokaże program „Czysta Polska”, który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii, aż po porady jak żyć w zgodzie z naturą. Prowadzącą program będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiadać będzie Agata Kaźmierska, do niedawna związana z Polsatem News, a teraz odpowiedzialna za serwis Zielona Interia.

Facebook Comments