Premiera nowego serialu „Krejzi Patrol” w Polsat Box Go

Do serwisu Polsat Box Go trafi kolejna nowość „Krejzi Patrol” – pełen zabawnych i absurdalnych sytuacji serial o pracy duetu policjantów Mariusza i Dariusza z małego posterunku.

„Krejzi Patrol” to zabawne sytuacje i przygody na służbie dwóch zaangażowanych policjantów, których można posądzić o zaniedbywanie swoich obowiązków, a nawet łamanie prawa. W rzeczywistości dwaj stróże prawa Mariusz i Dariusz mocno angażują się w najważniejszą sprawę, jaką jest obrona cywilów przed przestępcami. Co więcej, naprawdę lubią swoją pracę.

Narratorem jest Mariusz (w tej roli Piotr Bułka), bardziej elokwentny z tego duetu. Jego partnerem – roztargniony Dariusz (Alan Andersz), który do pracy w policji podchodzi raczej lekko. Poznajemy również pracującego w dyżurce komisariatu Grześka (Mateusz Michnikowski), który jest pierwszy dzień w pracy i od razu mierzy się z niespodziewaną sytuacją, gdy na komisariat dowożą jego dawnego kolegę z klasy.

Za scenariusz nowego serialu odpowiadają Anna Czajkowska i Michał Bajonek, reżyseruje Siergiej Atroszenko. Odtwórcami ról, poza dwiema głównymi postaciami, są m.in.: Jacek Lenartowicz, Mateusz Michnikowski, Daniel Roman, Małgorzata Kordecka, Rafał Dzierkacz, Teresa Dzielska i Dominik Misztua.

Pierwsze dwa odcinki „Krejzi Patrolu”, który powstał na zlecenie Czwórki, trafią do pakietu Polsat Box Go Premium w piątek, 7 lipca. Następne, także po dwa, będą publikowane w kolejne piątki. Jego producentem jest Polot Media. Serial liczy 60 odcinków.

Foto: Polsat

Facebook Comments