Program „Jesteśmy dla dzieci” od 3 grudnia w nowej odsłonie

3 grudnia zaprezentowana zostanie nowa odsłona programu „Jesteśmy dla dzieci”, realizowanego pod patronatem Fundacji Polsat.

Program „Jesteśmy dla dzieci” powstał w 2019 roku jako sposób na szerzenie wiedzy w społeczeństwie na temat zdrowia dzieci. W cotygodniowych odcinkach prezentuje historie podopiecznych Fundacji Polsat, którzy zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami i wadami wrodzonymi. To także przestrzeń na pokazanie efektów działań fundacji.

W nowej odsłonie widzowie nadal poznawać będą niepowtarzalnych bohaterów oraz ich rodziny, ale usłyszą też porady od specjalistów, zarówno w tematach medyczno-eksperckich, jak i dotyczących życia codziennego – m.in. wychowania i bezpieczeństwa dzieci. Wszystko po to, żeby dostarczyć rodzicom ciekawą i niezbędną wiedzę.

Tak jak dotychczas, program emitowany będzie na antenie Polsat News o godz. 13:30, jednak w zupełnie nowej formule i w interaktywnym, nowoczesnym studiu, które poszerza możliwości działania twórcom programu. Niezmienny pozostanie też temat, czyli zdrowie dzieci, choć pokazany w znacznie szerszym kontekście. Audycję poprowadzi tak jak dotychczas Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.

Facebook Comments