Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” od 1 stycznia w Plusie

Od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie nowa promocja Plusa „W Wielkiej Brytanii jak w domu”, a pobyty na terenie tego kraju będą traktowane tak samo jak w państwach Unii Europejskiej.

Wprowadzenie promocji „W Wielkiej Brytanii jak w domu” oznacza, że osoby korzystające w Polsce z połączeń głosowych czy SMS-ów bez limitu skorzystają z nich również w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii, natomiast klienci bez pakietów za wszystkie usługi będą ponosić opłaty zgodnie z dotychczasowymi warunkami.

W przypadku usług transmisji danych, każdy abonent, który w kraju posiada w ramach oferty pakiet internetowy może w Wielkiej Brytanii korzystać z jego części w takiej samej wielkości, jak jest to określone dla roamingu w UE. Promocja utrzymuje też takie same zasady Polityki Uczciwego Korzystania, jak ma to miejsce w przypadku roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Klienci Plusa zapłacą również tyle samo co przed 1 stycznia 2021 r. za międzynarodowe połączenia i wiadomości SMS z Polski do Wielkiej Brytanii.

Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” zostaje wprowadzona dla wszystkich klientów Plusa i Plusha korzystających z roamingu lub połączeń międzynarodowych w ofertach abonamentowych, mix oraz „na kartę” (prepaid).

 

Facebook Comments