Telewizja internetowa OTT Cyfrowego Polsatu dołącza do programu smartDOM

W nowej, dostępnej od 28 grudnia ofercie telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu, klienci zyskali możliwość łączenia jej z usługami telefonicznymi i internetowymi z Grupy Polsat w ramach flagowego programu smartDom.

Ofertę telewizji internetowej OTT można, podobnie jak usługi telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operatora, połączyć w programie smartDom z telefonem w sieci Plus oraz Internetem Plusa lub Cyfrowego Polsatu i zyskać dzięki temu dodatkowe rabaty. Taką możliwość daje oferta Praktyczna telewizji internetowej OTT, w ramach której klient podpisuje umowę na wybrany podstawowy pakiet kanałów. Możliwość dołączenia do programu smartDom daje wybór już najniższego pakietu Wygodnego w cenie 20 zł/mies. lub polecanego pakietu Komfortowego, który kosztuje 30 zł/mies.

Od dziś w ofercie Praktycznej dekoder EVOBOX STREAM jest udostępniany klientom bez comiesięcznej opłaty za czynsz. Oznacza to, że abonent będzie z niego korzystał zupełnie za darmo, wnosząc jedynie opłatę początkową w wysokości 1 zł.

Dodatkowo klient otrzyma pełną ofertą programową – w tym kanały HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium – aż na 3 miesiące bez opłat przy wyborze pakietu Komfortowego (30 zł/mies.) lub Bogatego (60 zł/mies.). Decydując się na pakiet Wygodny (20 zł/mies.), z pełnej oferty programowej będzie mógł korzystać bez opłat przez miesiąc.

Facebook Comments