Plus i Polsat Box wspierają loterię BLIKA

Plus i Polsat Box Go zapewniają gwarantowane nagrody w loterii Blikomania. Można w niej otrzymać atrakcyjne paczki gigabajtów w Plusie i Plushu na Kartę oraz dostęp do pakietu Start w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Każdy, kto poprawnie zarejestruje się na stronie blikomania.pl, zdobywa nagrodę gwarantowaną. Uczestnicy loterii mogą otrzymać pakiet 1000 GB w Plusie i Plushu na Kartę oraz dostęp do pakietu Polsat Box Go Start na 30 dni. Płacąc BLIKIEM, grają o prawdziwe diamenty oraz czeki o wartości 200 i 400 złotych.

Indywidualny kod na pakiet 1000 GB na 30 dni zostanie przesłany do uczestników Blikomanii na adres mailowy podany przy rejestracji. Aby otrzymać gwarantowaną nagrodę, należy wysłać SMS pod numer 80944, w treści wpisując numer otrzymanego kodu. Mogą z niego skorzystać użytkownicy oferty Plusa i Plush na Kartę oraz osoby, które zakupią i zarejestrują starter Plusa lub Plusha w czasie trwania loterii.

W celu aktywacji 30-dniowego dostępu do pakietu Start w serwisie streamingowym Polsat Box Go należy wejść w link przesłany w mailu potwierdzającym rejestrację w Blikomanii. Następnie zarejestrować się lub zalogować na swoje konto w Polsat Box Go.

Nagrodę gwarantowaną można odebrać tylko raz za rejestrację loterii Blikomania.

Facebook Comments