Interia rozpoczyna współpracę z Eleven Sports

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej staną się okazją do nawiązania strategicznej współpracy Interii z Eleven Sports.

Pierwszym wspólnym projektem będzie uruchomienie programu „Studio Katar – gramy dalej”. Dziennikarze Eleven Sports: Mateusz Święcicki i Mateusz Majak oraz Piotr Jawor z Interii Sport wraz z zaproszonymi gośćmi podsumują w nim wydarzenia dnia na mundialu. Powstaną 23 odcinki programu na żywo. Partnerstwo Interii i Eleven Sports będzie kontynuowane po zakończeniu piłkarskich MŚ.

Kibice dodatkowo otrzymają felietony i analizy mundialowe autorstwa Romana Kołtonia, Cezarego Kowalskiego i Sławomira Peszki.

Interia Sport będzie relacjonowała wydarzenia w Katarze przez całe mistrzostwa. Dziennikarze będą zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego, przeprowadzą wywiady z piłkarzami, trenerami i ciekawymi postaciami piłkarskiego świata, goście i eksperci wyjaśnią, zanalizują i ocenią najważniejsze mecze. Kibice dostaną kompleksowe treści, gdyż oprócz programów wideo, w specjalnej sekcji „Mundial 2022”, pojawią się tekstowe relacje live z każdego spotkania MŚ, animacje bramek i najważniejszych akcji, najświeższe informacje, gorące wywiady, wyniki, tabele, bieżące komentarze i analizy.

Podczas mundialu Interia uruchomi dwa stałe formaty wideo live. Codziennie o godz. 10:00 bezpośrednio z Kataru specjalni wysłannicy w programie „Katar – gramy rano” podzielą się gorącymi newsami z Doha, opowiedzą o wszystkim, czego chcą się dowiedzieć kibice. Oprócz dziennikarzy Interii, wiedzą dzielić się będzie Sławomir Peszko oraz zaproszeni goście. Dodatkowo Peszko pokaże w mediach społecznościowych serwisu (Facebook, Instagram, TikTok) niedostępne dla większości kibiców i dziennikarzy kulisy turnieju. Podzieli się newsami prosto z szatni oraz porozmawia z „Biało-Czerwonymi” oraz członkami kadry. Nie zabraknie także jego opinii, analiz i barwnych anegdot z czasów, kiedy grał w reprezentacji.

„Studio Katar – gramy dalej” to z kolei program podsumowujący dzień na mundialu. Od dnia otwarcia, 20 listopada, aż do finału, 18 grudnia, w każdy dzień meczowy na stronie głównej Interii będzie można obejrzeć gorące analizy, komentarze, newsy, opinie i kontrowersje prosto z Kataru. Dziennikarz Interii Piotr Jawor i dziennikarze Eleven Sports, Mateusz Święcicki i Mateusz Majak wraz z zaproszonymi gośćmy poruszą wszystkie najważniejsze tematy dnia. „Studio Katar – gramy dalej” będzie emitowane bezpośrednio po zakończeniu każdego meczu Polaków, a w pozostałych przypadkach – tuż po ostatnim spotkaniu dnia. Program jest pierwszym wspólnym projektem Interii i Eleven Sports realizowanym w ramach strategicznego partnerstwa.

Działaniom Interii Sport towarzyszy kampania reklamowa „Żyjemy mundialem”. Jest to kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”, która wystartowała we wrześniu tego roku i doczekała się już kilku edycji. Powstaną dwa spoty na mundial w Katarze. Każdy z nich zachęca do wspólnego kibicowania „Biało-Czerwonym” oraz prezentuje bogatą i kompleksową ofertę serwisu na piłkarskie MŚ. Spoty będą emitowane w kanałach telewizyjnych i serwisach Grupy Polsat Plus oraz w największych stacjach radiowych w Polsce.

Facebook Comments