Netia powiększyła ofertę kanałów w języku ukraińskim

Netia udostępniła abonentom swoich usług telewizyjnych 5 dodatkowych kanałów w języku ukraińskim. Przez kilka najbliższych miesięcy będą one dostępne w tzw. „otwartym oknie”, bez dodatkowych opłat.

Oferta ukraińskojęzycznych kanałów telewizyjnych w usłudze Netia TV powiększyła się o aż 5 nowych pozycji. Do  Ukraine 1 i Nickelodeon Ukraine Pluto TV, dołączyło 5 kolejnych: Star Cinema, Star Family, Film UA Drama, Dacha TV, X-Sport. Są to stacje znane z usługi Polsat Box Go.

Star Cinema, to całodobowy kanał filmowy. W ofercie kanału znajdują się popularne i wysoko oceniane ukraińskie seriale i filmy.

Star Family, to kanał telewizyjny skierowany zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Każdy znajdzie tu dla siebie najlepsze i najciekawsze treści. Filmy edukacyjne i seriale rozrywkowe dla nastolatków, dramaty, filmy o miłości i seriale telewizyjne dla kobiet oraz prawdziwe ostre kino dla mężczyzn. Biblioteka kanału zawiera wyłącznie wysokiej jakości treści ukraińskie.

Film UA Drama, kanał skierowany jest do rodzin. Jego ramówka jest oparta na filmach melodramatycznych, thrillerach oraz serialach komediowych i kryminałach.

Dacha TV, to rozrywkowy i edukacyjny kanał telewizyjny o projektowaniu, wystroju wnętrz, ogrodnictwie, budownictwie, życiu na wsi. Dostarcza przydatnych porad, które czynią nasze życie bardziej komfortowym. Wysoką jakość i rozrywkę gwarantuje profesjonalny zespół ukraińskich autorów, prezenterów i reżyserów.

X-Sport transmituje ekscytujące sporty: boks, MMA (WWFC, GCFC, WALL to WALL), kickboxing, hokej (UHL), piłka nożna (PFL), mini-piłkę nożną, piłkę halowa, sporty motorowe, sporty ekstremalne, zawody Strongmen, e-sport, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę.

Nowe kanały ukraińskie są dostępne w EPG na pozycjach od 400 w górę.

Facebook Comments