Rozpoczęły się zdjęcia do 12. sezonu serialu „Gliniarze”

Detektywi z Centralnego Biura Policji mają do rozwiązania kolejne kryminalne zagadki – rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii. Emisja na antenie Polsatu w 2022 roku.

W 12. sezonie „Gliniarzy” wracają dobrze znani i lubiani detektywi: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Ewa Berg (Charlotta Zielińska), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier). Wspomagani przez swoich współpracowników znów stają oko w oko z groźnymi przestępcami. Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy.

Do akcji wkraczają także nowe postaci. Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy. Zastępuje Kubę (Piotr Mróz) po tym, jak zostaje postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych. Byczewska jest czarnym charakterem na komendzie Centralnego Biura Policji. Będzie współpracować z Natalią (Ewelina Ruckgaber). Elżbieta Mora (Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber) to natomiast matka Filipa Mory (Michał Hołub), narzeczonego Natalii. Przyszła teściowa Natalii jest dobrze sytuowaną, elegancją i zadbaną wdową.

Facebook Comments