Znamy pary 13. edycji „Tańca z gwiazdami” Polsatu

Telewizja Polsat ujawniła pary trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Premierowy odcinek nowej serii 29 sierpnia o godz. 20:05.

Oficjalny skład trzynastej edycji:

1) Jamala i Jacek Jeschke
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich tancerzy, tym razem zatańczy z ukraińską piosenkarką oraz aktywistką, zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie.

2) Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
Po raz pierwszy w programie tańczy Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia. Trenuje od czwartego roku życia, od lat pokazuje swoje taneczne umiejętności na arenie międzynarodowej, a w Polsce mieszka od ponad roku. Jego partnerką została Maja Włoszczowska, polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska.

3) Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
Tancerz, który posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf i model Robert Rowiński po latach wraca na parkiet show. Robert porwie do tańca influencerkę, prezenterkę oraz prowadzącą program „Farma”, Ilonę Krawczyńską.

4) Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
Kolejnym tancerzem, który dołącza do rodziny „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jest Dominik Rudnicki – Sipajło. Tancerz może pochwalić się tytułem dwukrotnego Mistrza Polski, Vice-mistrza International Championships czy dojściem do finału w Blackpool Dance Festival. Na parkiecie będzie musiał ujarzmić ognisty i szalony temperament aktorki kabaretowej Agnieszki Litwin.

5) Natalia Janoszek i Rafał Maserak
Rafał Maserak, prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 26. polskich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tańczy z aktorką kina Bollywood i Hollywood Natalią Janoszek. Natalia jest pierwszą Polką dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA.

6) Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
Po raz trzeci w programie tańczy Michał Bartkiewicz, który z tańcem jest związany od dziesiątego roku życia. Wielokrotny półfinalista i finalista międzynarodowych turniejów m.in. German Open, Dutch Open czy St. Petersburg Open. Jego podopieczną jest polska top modelka i osobowość telewizyjna, która robi karierę zarówno w kraju, jak i za granicą – Karolina Pisarek.

7) Michał Mikołajczak i Julia Suryś
Męskie grono uczestników 13. edycji otwiera Michał Mikołajczak – aktor telewizyjny i teatralny, znany z roli Piotra w serialu „Pierwsza miłość”! Jego taneczną partnerką w programie została Julia Suryś, która na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zatańczy po raz pierwszy. Ta młoda tancerka już może pochwalić się tytułem drugiej wicemistrzyni Polski.

8) Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
Po raz kolejny w programie znana i lubiana Wiktorię Omyłę, która ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Jej uczniem jest Łukasz Płoszajski, aktor znany z serialu „Pierwsza miłość” oraz najsłynniejszy polski mentalista, czyli Haker Umysłu.

9) Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
Uwielbiana gwiazda programu „Nasz nowy dom” tym razem próbuje swoich sił na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jego nauczycielką została Janja Lesar, tancerka, która może pochwalić się zwycięstwem w wielu prestiżowych turniejach m.in. British Open w Blackpool czy finale mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich.

10) Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, najpopularniejszy detektyw w kraju Krzysztof Rutkowski, swoje taneczne szlify zdobywa pod czujnym okiem tancerki znanej widzom Polsatu także z programu „Love Island wyspa miłości”. W 11. edycji programu Sylwia Madeńska była uczestniczką Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wraz z Mikołajem Jędruszczakiem.

11) Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
Pierwszy polski „Prince Charming”, model, który ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i czasopism z całego świata Jacek Jelonek tym razem sprawdzi swoje umiejętności na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Jego partnerem został Michael Danilczuk zdobywca tytułu mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, choreograf m.in. w brytyjskiej edycji show oraz zwycięzca emitowanego na antenie telewizji BBC programu „The Greatest Dance”.

Jury programu oraz prowadzący pozostają bez zmian.

Facebook Comments