Ruszyły nagrania do programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

Ruszyły nagrania do programu kulinarnego Telewizji Polsat – „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Poznaliśmy również jurorów show.

Drużyny składać się będą z trzech członków rodziny: rodziców lub dziadków, braci i sióstr, ciotek, wujków, a nawet dzieci. Uczestnicy będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu, gotować pod presją czasu, dzielić się obowiązkami i skutecznie ze sobą współpracować. Będą się wspierać, pomagać sobie, ale jak to bywa nawet w najbardziej kochającej się rodzinie, pojawią się różnice zdań, zabawne pomyłki i gorsze dni.

W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa kulinarne zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Wygraną jest 100 000 zł i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

Zmagania uczestników oceniać będzie wyjątkowe jury: Ewa Wachowicz, człowiek ze Śląska – Adam Borowicz i Piotr Gąsowski. Spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, dawać profesjonalne rady, ale również w swoich ocenach kierować się sercem.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” pojawi się na antenie Polsatu wkrótce, prawdopodobnie jesienią tego roku.

Facebook Comments