Serial „Wywiad” w Polsat Seriale

„Wywiad”, który od 6 lipca zagości w ramówce Polsat Seriale, to trzynastoodcinkowy serial. Bohaterem jest agent amerykańskiego wywiadu wyposażony w mikrochip w mózgu.

Gwiazdą produkcji jest znany z serialu „Lost: Zagubieni” Josh Holloway. Grany przez niego Gabriel to wysoce zaawansowany technologicznie agent amerykańskiego wywiadu. Gabriel ma procesor w głowie, ale też jest przystojny, inteligentny, wysportowany i bywa czarujący. Dzięki mikrochipowi w mózgu posiada dostęp do nieograniczonej wiedzy i zaawansowanych technologii. Jest pierwszym człowiekiem podłączonym bezpośrednio do sieci Internetu, Wi-Fi, telefonii komórkowej i satelitarnej. Swoje nadzwyczajne umiejętności wykorzystuje podczas misji, prowadzonych przez amerykańską rządową agencję do spraw bezpieczeństwa cybernetycznego.

Serial powstał na podstawie wątków powieści „Phoenix Island”, autorstwa Johna Dixona. Pomysłodawcą, scenarzystą i współproducentem był Michael Seitzman, współtwórca produkcji „Code Black: Stan krytyczny” i „Quantico”.

„Wywiad” od środy, 6 lipca o godz. 20:00 w Polsat Seriale.

Facebook Comments