Detektyw Krzysztof Rutkowski wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” (8. akt.- ZNAMY NOWE NAZWISKO)

Telewizja Polsat ujawniła oficjalnie nazwisko pierwszego uczestnika trzynastej edycji show „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

W programie zobaczymy Krzysztofa Rutkowskiego – najpopularniejszego polskiego detektywa.

Swoje zawodowe życie Krzysztof Rutkowski rozpoczął od pracy w branży ochroniarskiej, żeby w 1990 roku założyć własne biuro detektywistyczne. Na przestrzeni lat stał się postacią, która ma bardzo duży wpływ na historię kryminalistyki. Ze względu rozwiązanie wielu głośnych spraw stał się także osobowością medialną. Popularność przyniósł mu także udział w rozmaitych produkcjach filmowych i serialach.

Trzynasta edycja „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” jesienią w Polsacie.

Aktualizacja (29.06.2022 r.)

Kolejną gwiazdą, która wystąpi na parkiecie „Tańca z gwiazdami” będzie współprowadząca reality show „Farma” – Ilona Krawczyńska.

Ilona Krawczyńska to połowa duetu sióstr ADiHD, niezwykle popularnych influencerek. Swoje powołanie do pracy w mediach odkryła jeszcze na studiach dziennikarskich. Realizuje się jako prezenterka telewizyjna oraz konferansjerka. Ma na koncie tytuły Miss Ziemi Łódzkiej 2014 i Miss Fitness, a także Miss Friendship zdobyty podczas Miss Bikini Universe 2015. W 2014 roku została finalistką Miss Polski, a w 2021 roku razem z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską prowadziła galę finałową konkursu. Wspólnie z Marceliną Zawadzką tworzy duet prowadzących reality show „Farma”, który był także obecny na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021.

Aktualizacja (01.07.2022 r.)

Do wyścigu o Kryształową Kulę dołączyła Maja Włoszczowska.

Maja Włoszczowska to ikona polskiego kolarstwa, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska (w Pekinie w 2008 roku i w Rio de Janeiro w 2016 roku), złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. W 2010 roku za działalność na rzecz rozwoju i upowszechniania kolarstwa została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Powszechnie szanowana za wyniki i niezwykle lubiana za osobowość zawodniczka z końcem sezonu 2020/2021 zakończyła sportową karierę. Łączyła zawodowe uprawianie sportu ze studiami dziennymi na niezwykle wymagającym kierunku matematyki finansowej i ubezpieczeniowej.
Tuż po swoim ostatnim starcie na igrzyskach, głosami sportowców z całego świata została wybrana na siedmioletnią kadencję do Komisji Zawodniczej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Jest to równoznaczne z członkostwem w MKOl, więc jest kolejną po Irenie Szewińskiej Polką, która pełni prestiżową rolę w Międzynarodowym Ruchu Olimpijskim.

Aktualizacja (03.07.2022 r.)

Aktor Łukasz Płoszajski również wystąpi nadchodzącej edycji.

Łukasz Płoszajski ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi. Od 2004 roku wciela się w postać Artura Kulczyckiego w popularnym serialu „Pierwsza miłość”. Ma także na koncie gościnne występy w produkcjach „Fala zbrodni” i „Świat według Kiepskich”. Oprócz tego można go zobaczyć w rozmaitych spektaklach na deskach teatrów w całej Polsce. Aktor realizuje się także jako mentalista, co zaowocowało przygotowaniem autorskiego programu „Haker Umysłu”.

Aktualizacja (06.07.2022 r.)

Model i zwycięzca randkowego reality show Jacek Jelonek wystąpi w programie. Po raz pierwszy w Polsce na parkiecie „Dancing with the stars” widzowie zobaczą parę jednopłciową.

Pochodzący z Mazur Jacek Jelonek z wykształcenia jest architektem krajobrazu, ale pracuje jako model. Może pochwalić się współpracą ze znanym fotografem Mario Testino, a jego zdjęcia pojawiały się w magazynach „Vogue España” – gdzie pojawił się u boku m.in. Evy Herizgovej i Natashy Poly – czy „Hangover Man” i „Fantastic Magazine”. Rozpoznawalność przyniósł mu udział w randkowym reality show „Prince Charming”, dzięki któremu poznał Oliwera, z którym tworzy parę. Jacek Jelonek kocha podróże i jeździectwo, a swoim prywatnym życiem chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Aktualizacja (07.07.2022 r.)

Do rywalizacji dołącza również kierownik ekipy budowlanej „Naszego nowego domu” Wiesław Nowobilski

Wiesław Nowobilski razem ze swoją ekipą budowlaną dołączył do programu „Nasz nowy dom” w 2017 roku i od razu zyskał olbrzymią sympatię wielu widzów. Jest prawdziwym góralem i szczęśliwym mężem od ponad trzydziestu lat. Właśnie urodził mu się piąty wnuk. Nie afiszuje się z życiem prywatnym w mediach społecznościowych,

Aktualizacja (09.07.2022 r.)

Artystka kabaretowa Agnieszka Litwin w programie

Agnieszka Litwin urodziła się w Legnicy, ale studiowała w Zielonej Górze. Jest absolwentką pedagogiki kulturalno-oświatowej oraz fakultetu tanecznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej, która była kolebką wielu formacji kabaretowych. Występuje w Kabarecie Jurki, który ma w dorobku wiele prestiżowych nagród. Współpracowała także z Kabaretem Szum, którego skład tworzyły wyłącznie kobiety. Znana jest z postaci Marylki, a imię to stało się jej pseudonimem.

Aktualizacja (09.07.2022 r.)

Michał Mikołajczak – aktor znany widzom Polsatu z serialu „Pierwsza miłość” kolejnym uczestnikiem

Michał Mikołajczak studiował na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi, a następnie kontynuował naukę w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2011 roku. Widzowie Polsatu od 2017 roku oglądają go w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Piotra Majczyka. Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia ma na koncie rozmaite role teatralne, filmowe oraz dubbingowe.

Aktualizacja (18.07.2022 r.)

Aktorka, producentka filmowa i piosenkarka na parkiecie w walce o Kryształową Kulę

Natalia Janoszek medialną karierę rozpoczęła od konkursów piękności. Podczas wyborów miss, a także pokazów i sesji zdjęciowych w Azji została dostrzeżona przez indyjski przemysł filmowy, dzięki czemu szybko zaczęła zdobywać popularność za granicą. Na dużym ekranie zadebiutowała główną rolą w filmie „Dreamz”. Polscy widzowie najbardziej kojarzą ją natomiast z kinowego hitu „365 dni”.

Foto: Polsat

Facebook Comments