Subskrypcja w Plus na Kartę. Nowa forma płatności z Disney+ w pakiecie

Plus uruchomił dla wszystkich użytkowników oferty Plus na Kartę usługę, która pozwoli na oszczędność czasu i elastyczność wyboru, bez konieczności pamiętania o doładowaniach. 

Wszyscy nowi i obecni użytkownicy Plus na Kartę mogą skorzystać z 3 wariantów subskrypcji:

  • Subskrypcja w promocyjnej cenie za 45 zł/mies. obejmuje: 45 GB pakietu Internetu mobilnego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i dostęp do serwisu Disney+. Użytkownicy wybierający tę opcję, mogą skorzystać z Tidal w prezencie na rok. W przypadku tego pakietu można skorzystać również z promocji, dzięki której do zdobycia jest nawet 2000 GB na lata. Po okresie promocyjnym (od 7.11.2023) miesięczna opłata za pakiet wynosić będzie 55 zł. Osoby, które wybiorą ten wariant oferty subskrypcyjnej otrzymają w ciągu 24h dostęp do Disney+. Będą mogli się nim cieszyć przez cały czas korzystania z pakietu.
  • Subskrypcja za 35 zł/mies. obejmuje: 40 GB pakietu Internetowego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Tidal w prezencie na rok. W ramach tego pakietu także można otrzymać 1500 GB na lata.
  • Subskrypcja za 30 zł/mies. obejmuje: 30 GB pakietu Internetu mobilnego, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, a także Tidal w prezencie na rok. Użytkownicy, którzy zdecydują się na ten pakiet, mogą zgarnąć nawet 1500 GB na lata.

W każdym pakiecie niewykorzystane GB nie przepadają, można je wykorzystać tak długo, jak jest włączona subskrypcja.

Uruchomienie subskrypcji jest bardzo proste:

  • należy posiadać aktywny numer w Plus na Kartę,
  • pobrać aplikację iPlus oraz zarejestrować konto lub zalogować się do konta Plus.pl,
  • wybrać pakiet w zakładce Subskrypcje,
  • dodać kartę płatniczą.

Po włączeniu pakietu automatycznie zostanie pobrana opłata z karty płatniczej. Kolejne zobowiązania będą pobierane co 30 dni.

Usługa subskrypcji w Plusie daje dostęp do wszystkich korzyści oferty „na kartę”. W dowolnym momencie można zasilić konto, włączyć dodatkowe usługi i promocje oraz korzystać z subskrypcji bez konieczności pamiętania o doładowaniu.

Facebook Comments