Super Polsat z nową ramówką od listopada

Na początku listopada wystartuje nowa ramówka kanału Super Polsat, w której znajdą się premierowe programy oraz seriale.

„GOPR – na ratunek” – premiera 3 listopada o 14:30

W cyklu zobaczymy codzienną pracę Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

„Misja Weteran” – premierowy odcinek 3 listopada o godz. 19:00

Dokumentalne spojrzenie na historie polskich żołnierzy, którzy brali udział w misjach pokojowych poza granicami kraju i tam zostali ciężko ranni. Każdy odcinek to odrębna opowieść o prawdziwym męstwie i odwadze poszkodowanych weteranów. Chcemy poznać ich motywację, dowiedzieć się dlaczego wybrali armię, jak przebiegał ich pobyt na misji oraz jak teraz wygląda ich życie. To program o ludziach, którzy przełamali swoje słabości i po powrocie z misji postanowili zawalczyć o siebie. Weterani są prawdziwymi bohaterami naszych czasów, którzy niejednokrotnie ryzykowali swoim zdrowiem i życiem, walcząc w słusznej sprawie i niosąc pomoc innym. Za produkcję programu odpowiedzialna jest firma Dash Media Group z Maciejem Dowborem na czele.

„Linia życia. Niepokonani” – premiera 3 listopada o godzinie 19:30

Bohaterem pierwszego odcinka będzie Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej. Opowie o walce ze swoją chorobą, pomaganiu innym i nieoczekiwanych zakrętach życia.

W ofercie stacji pojawią się również nowe seriale animowane: „Wallykazam”, „Rycerka Nella”, „Psi patrol”, „Rafcio Śrubka”, „Bąbelkowy świat gupików” i „Potwory kontra obcy”.

Foto: Nickelodeon

Facebook Comments