Świąteczna promocja Netii

Specjalnie na okres świąteczno-noworoczny Netia uatrakcyjniła swoją ofertę pakietów światłowodowego dostępu do internetu i telewizji. Teraz operator zapewnia aż 3 miesiące na start gratis i niezmiennie atrakcyjne ceny usług, również mobilnych.

Nową promocją Netii, w której abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres aż 3 miesięcy, objęte są pakiety usług telewizyjnych ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) oraz ze 182 kanałami (pakiet L) wraz z dowolnym stacjonarnym dostępem do internetu. Przykładowo od 4. miesiąca opłaty abonamentowe za zestawy usług TV z internetem do 300 Mb/s (maksymalna dostępna opcja, to do 1 Gb/s) kosztują odpowiednio: 60 zł i 90 zł.

Na darmowych miesiącach na start zachęty do zakupu oferty Netii się nie kończą. W pierwszym miesiącu klienci otrzymują bezpłatnie dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Netii, czyli aż 216 kanałów. Przez cały okres umowy (24 miesiące) abonenci otrzymają bezpłatnie dwa kanały Cinemax. Klienci, którzy wybiorą pakiet M otrzymają bezpłatnie na 24 miesiące dostęp do trzech kanałów dziecięcych i młodzieżowych Nick, a za 10 zł miesięcznie mogą dokupić paczkę aż 12 kolejnych kanałów dla dzieci (wszystkie wchodzą w skład pakietu L). Kolejnym „gratisem” w pierwszym miesiącu jest GigaNagrywarka w wariancie Maxi. W kolejnych miesiącach można korzystać bez dodatkowych opłat z GigaNagrywarki w wersji Basic.

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje również kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa pod nazwą Bezpieczny Internet 2. Po okresie promocyjnym (od 3. miesiąca koszt usługi to 10 zł miesięcznie).

Facebook Comments