Rekordowy październik portalu Polsatnews.pl

Październik był najlepszym miesiącem w historii Polsatnews.pl. Według badania Mediapanel portal odwiedziło ponad 7,5 miliona użytkowników, którzy wygenerowali ponad 45 milionów odsłon.

Coraz więcej internautów wybiera Polsatnews.pl jako źródło informacji w sieci. W ujęciu rok do roku, portal może pochwalić się prawie dwukrotnym wzrostem liczby użytkowników. Liczba odsłon wzrosła ponad czterokrotnie w porównaniu do października 2019.

„Z miesiąca na miesiąc, konsekwentnie budujemy coraz większe zainteresowanie naszymi informacjami. W ostatnim czasie udało się nam zbudować portal o ogromnym znaczeniu na internetowej mapie Polski. Już w marcu tego roku wyprzedziliśmy Tvp.info. W kolejnych miesiącach nasze statystyki zapewniły regularne miejsce wśród 10 najpopularniejszych portali w kategorii informacje i publicystyka. To ogromna zasługa zespołu, który każdego dnia dostarcza internautom najświeższe newsy i opinie dotyczące tego co dzieje się w Polsce i na świecie”mówi Piotr Witwicki, koordynator Polsatnews.pl.

Foto: Polsat

Facebook Comments