Adam Strycharczuk z nowym cyklem w Superstacji

Już od poniedziałku, 9 listopada, w Supernewsach o 15:00 i 18:00 nowy cykl z poradami od Adama Strycharczuka jak z przymrużeniem oka spędzić czas w domowej izolacji.

W „Koronaporadach” Adam Strycharczuk, prowadzący w Superstacji program „Z pierwszej strony” będzie opowiadać o różnorodnych problemach, które w czasie pandemii spotykają większość osób. Zwłaszcza tych, którzy przebywają na kwarantannie lub wykonują swoją pracę w trybie zdalnym. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka.

„Pomysł na <Koronaporady> powstał wraz z redakcją Superstacji. Siedząc w domu postanowiłem przełamać nudę i nagrać chałupniczymi metodami porady na spędzenie domowej izolacji. Oczywiście z mocnym przymrużeniem oka, jak mam to w zwyczaju. Możnaby dodać „nie róbcie tego w domu”, ja zrobiłem. Mam nadzieję, że rozbawi to choć ze dwie, trzy osoby”mówi Adam Strycharczuk.

Nie ominą nas tematy: domowych sposobów na odporność, ubioru na każdą porę dnia, również na wideokonferencję z kolegami i koleżankami z pracy, czy zestawu ćwiczeń by pomimo pandemii pozostać w formie.

Adam Strycharczuk pochodzi z internetu, gdzie nazbierał już kilkadziesiąt milionów wyświetleń parodiując znane hity na kanale „Na Pełnej”. Niedawno wylądował także w telewizji wygrywając XII edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, obecnie jako juror ocenia innych. Od września współprowadzi z Moniką Goździalską program „Z pierwszej strony” w Superstacji.

„Koronaporady Strycharczuka” widzowie będą mogli zobaczyć w Superstacji od poniedziałku do piątku w trakcie Supernewsów emitowanych o godzinie 15:00 i 18:00 oraz na Facebooku.

Facebook Comments