Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 w Polsacie. Kogo zobaczymy w Chorzowie?

31 grudnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów 2019, która transmitowana będzie w Polsacie.

Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele nowego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka „Ona by tak chciała” zgromadziła w cztery miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na YouTube. Z kolei inny hit lata – „Mama ostrzegała” – już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i do początku grudnia zanotował prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Niekwestionowany król europejskich parkietów DJ Bobo i jego „Chihuahua”, a także najbardziej znany obecnie czeski muzyk na świecie – Mikolas Josef w utworze „Acapella”. Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. Taneczne szaleństwo zapewnią także LayZee Aka Mr. President i „Coco Jamboo”, La Bouche z „Be My Lover”, a także Captain Jack w przeboju „Captain Jack”.

Na Stadionie Śląskim wystąpi również Sławomir, który zaśpiewa kultową już „Miłość w Zakopanem”. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na YouTube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi „Color Of Your Life”, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna mijający rok utworem „Ostatnia nocka”.

Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje swoje najważniejsze hity: „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „My Słowianie”. Będzie się działo za sprawą grupy Piersi, gdy parkiet zadrży w rytm ich przeboju „Bałkanica”. Wspomnienia z wielu imprez powrócą, gdy Ich Troje przypomni „A Wszystko To… (Bo Ciebie Kocham)”. Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką.

O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo – Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis oraz Miły Pan.

Swoje umiejętności taneczne zaprezentują dwie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Filmiki ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari „Ona by tak chciała” należy przesyłać do 20 grudnia na adres konkurs@sylwestrowamocprzebojow.pl. Jury wybierze najlepsze filmiki, a zwycięzców wyłonią widzowie i internauci w głosowaniu na Facebooku.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 po raz drugi zawita na Stadion Śląski w Chorzowie. Na sportowej arenie powstanie scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o jedną trzecią więcej niż podczas ubiegłorocznego Sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Transmisję przygotowuje 350 osób.

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2019 zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja Polsat. Patronami medialnymi są „Fakt” i Radio Eska.

Sylwestrowa Moc Przebojów rusza o godz. 20:05.

Facebook Comments