Szósty sezon serialu „Święty” od 14 września w Super Polsacie

W środę, 14 września Super Polsat premierowo wyemituje szósty sezon serialu „Święty”. Co wydarzy się tym razem?

W szóstym sezonie komediowej produkcji widzowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji, miłosne perypetie, miejscowe intrygi oraz zabawne sytuacje. Pojawiają się także nowe postacie i znane twarze, a wśród nich Rafał Cieszyński w roli Adriana – licealnej miłości Doktor Laury. Jego przyjazd burzy spokój tytułowego bohatera, sołtysa Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski), którzy staj się zazdrosny o narzeczoną, Laurę (Anna Iberszer).

Na posterunku policji nadchodzi czas zmian. Podkomisarz Skóra (Joanna Kupińska) po przeszkoleniu podwładnych sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski), Magdy (Elżbieta Trzaskoś) i Kuby (Mateusz Dymidziuk), podejmuje decyzje personalne. Prywatnie Kubę czeka gorący romans, natomiast Magda ma nadzieję, że po zdemaskowaniu Arlety w jej związku z Bartoszem (Maciej Brzoska) zapanuje miłosna sielanka.

Duże zmiany także na parafii, choć Ksiądz Wojtala (Sasza Reznikow), Ksiądz Marek (Przemysław Cypryański), Jolanta (Jolanta Niedźwiecka) i Organista Lucjan (Mariusz Gagatek), pochłonięci codziennymi sprawami niczego się nie spodziewają…

Do Uroczyska wraca Michał (Mariusz Dzyruk), który z powodu choroby morskiej musiał zrezygnować z rejsu na Karaibach i teraz usycha z tęsknoty za Czarną (Pamela Płachtij). Zenek (Tomasz Oświeciński) i Bogna (Olga Szomańska) zakładają salon piękności, w którym chcą zatrudnić francuskiego stylistę. Wróbel (Kazik Mazur) usiłuje realizować kolejne pomysły na zdobycie pieniędzy i drugiej połówki.

Premiera nowego sezonu w Super Polsacie 14 września o godz. 20:00.

Facebook Comments