Grupa Polsat z zieloną energią ze słońca
Polkomtel, operator sieci Plus z Grupy Polsat, podpisał z Grupą ZE PAK długoterminową umowę na dostawę zielonej energii.
Czytaj dalejPolkomtel, operator sieci Plus z Grupy Polsat, podpisał z Grupą ZE PAK długoterminową umowę na dostawę zielonej energii.
Czytaj dalejZE PAK SA – koncern energetyczny, produkujący dotychczas energię głównie z węgla brunatnego, podjął decyzję o przyjęciu kierunków strategii, zgodnie
Czytaj dalejRada nadzorcza Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin delegowała Henryka Sobierajskiego, ostatnio szefa Polsat News, do czasowego wykonywania czynności członka zarządu spółki, z
Czytaj dalej