Trwają zdjęcia do 19. sezonu serialu „Przyjaciółki”

 Aktorzy i ekipa hitowej produkcji Polsatu „Przyjaciółki” rozpoczęli pracę nad kolejnym sezonem. Do obsady serialu dołączyli między innymi Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba.

Nurtujące pytania – odpowiedzi poznamy w nowym sezonie 
Jaką decyzję podejmie Patrycja? Zaufa ponownie Wiktorowi? A może zraniony Artur zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie i Błażejowi dla ich synów? Czy Anka i Paweł po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi?

Nowi aktorzy w obsadzie
Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie do obsady dołączą również nowi aktorzy, a wśród nich m.in.: Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.

Premiera 19. sezonu prawdopodobnie wiosną 2022 roku w Polsacie.

Foto: Polsat

Facebook Comments