„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” w niedziele o 17:40 w Polsacie

Od 7 marca na antenie Telewizji Polsat będzie można śledzić nowy program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

W formacie sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza. Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury.

Specjaliści – doceniany w Polsce i na świecie architekt i projektant Jakub Szczęsny oraz Anna Cybulska, architektka wnętrz wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. O zwycięzcy zdecydują natomiast sami bohaterowie, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

Gospodynią programu jest pasjonatka projektowania wnętrz, znana piosenkarka i kompozytorka Anna Wyszkoni.

W pierwszym odcinku ich zadaniem będzie zaprojektowanie wymarzonej sypialni dla Doroty i Jacka. Małżeństwa, które po wyprowadzce najmłodszej córki może w końcu urządzić swoją pierwszą, własną sypialnię. Koniec z rozkładaniem kanapy w salonie. Czas na stworzenie miejsca do relaksu. W odcinku poznamy ciekawe rozwiązania i patenty na urządzanie sypialni, w której naprawdę można wypocząć.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” od 7 marca w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Facebook Comments