„Rodzina na Maxa” – nowy komediowo-obyczajowy serial Polsatu

W listopadzie 2021 roku ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polsat „Rodzina na Maxa”. W rolach głównych: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk.

„Rodzina na Maxa” to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności i… różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko się zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak „idealny” – to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

W serialu zobaczymy kreacje aktorów, którzy przyzwyczaili nas do dobrego kina. Pragmatyczna pod każdym względem siostra głównej bohaterki to Sonia Bohosiewicz, jej męża zagra Grzegorz Małecki, a w rolach dzieci Karoliny pojawią się: Mila Jankowska („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), Zofia Świątkiewicz („Ostatni komers”) oraz Maksymilian Zieliński („Ciemno, prawie noc”, „Młyn”). W pozostałych rolach wystąpią aktorzy młodego pokolenia m.in. Ina Sobala, Zosia Stafiej, Filip Orliński.

Producentem serialu jest firma TFP, producent filmów („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Czarny młyn”) i seriali („Mecenas Porada”, „Osaczony”).

Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska („Dziewczyny z Dubaju”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dzień kobiet”). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Foto: Polsat

Facebook Comments