„Komisarz Mama” w środy, „Kowalscy kontra Kowalscy” oraz „Piękni i bezrobotni” w soboty – wiosna 2021 w Polsacie

Tej wiosny Telewizja Polsat stawia na cztery nowości, z czego trzy to seriale oraz jeden program rozrywkowy.

Pierwsza propozycja to serial „Komisarz Mama” (od 3 marca – środa o godz. 21:10), który opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. W rolę tytułową wcieli się aktorka teatralna i filmowa Paulina Chruściel.

Druga nowość „Kowalscy kontra Kowalscy” (od 6 marca – sobota o godz. 20:00) to przewrotna komedia pomyłek, opowieść o dwóch rodzinach, które żyją w zupełnie innych światach. Jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliżsi, niż można to sobie wyobrazić. Ekranowe małżeństwa tworzyć będą Marieta Żukowska i Piotr Adamczyk oraz Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Mecwaldowski.

„Piękni i bezrobotni” (od 6 marca – sobota o godz. 21:00), w którym widzowie zobaczą Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka to serial o współczesnych problemach Polaków. To autorski pomysł na komediową produkcję twórców „Ucha Prezesa”.

Czwarta nowość to program rozrywkowy „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, który poprowadzi Anna Wyszkoni. Sześciu polskich projektantów wnętrz będzie rywalizowało o tytuł najlepszego architekta.

W wiosennej ramówce pojawią się także znane przez widzów propozycje programowe, m.in. „Love Island. Wyspa Miłości”, „Ninja Warrior Polska”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Nasz Nowy Dom” czy „Przyjaciółki”.

Facebook Comments