Wigilijne kolędowanie z Polsatem, czyli koncerty z ostatnich lat i premiera

Najpiękniejsze bożonarodzeniowe pieśni w wykonaniu wielkich muzycznych gwiazd. Telewizja Polsat zaprasza w Wigilię na koncerty już od wczesnego popołudnia. 

Kolędowanie rozpoczyna się już od godz. 12:45. W programie nagrania, które zostały zarejestrowane w kościołach w Świętej Lipce (Sanktuarium Maryjne o. Jezuici), Warszawie (Parafia Bł. E. Detkensa Kościół Pokamedulski) i Porzeczu Mariańskim (Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim). Przypominamy również koncert „Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II”.

Na zakończenie o godz. 16:50 przenosimy się do Kościoła Mariackiego w Katowicach na tegoroczne wydarzenie. W tym niezwykle uroczystym koncercie występują: Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Igor Herbut, Golec uOrkiestra, Ania Rusowicz, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Antek Smykiewicz, Michał Jurkiewicz, Robert Janowski, Patryk Cebulski, Adam i Jakub Zdrójkowscy, Piotr Sołoducha. Krzysztof Cugowski śpiewa razem z synami: Piotrem i Chrisem. Widzowie mogą posłuchać wielu niepowtarzalnych interpretacji m.in. takich pieśni, jak „Oj maluśki, maluśki”, „Cicha noc”, „Dzisiaj w Betlejem”, „W żłobie leży”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”. Wykonawcom towarzyszy Grott Orkiestra, Orkiestra Dęta KWK „Mysłowice-Wesoła” i Chór Śląsk.

Koncert prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski.

Program kolędowania:
* godz. 12:45: „Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Święta Lipka”,
* godz. 13:50: „Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Lasek Bielański”,
* godz. 14:50: „Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II w 100-lecie urodzin Świętego”,
* godz. 15:50: „Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Mariańskie Porzecze”,
* godz. 16:50: „Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Katowice 2021”.

Facebook Comments