Telewizja Polsat zapowiada program „Farma”. Do ramówki trafi w styczniu

17 stycznia na antenie Polsatu zagości program „Farma”. W niezwykłej przygodzie uczestnikom będą towarzyszyć prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska.

Co czeka uczestników?
Jeśli ktoś z nich marzył o beztroskich wczasach pod gruszą, srogo się zawiedzie. Miejskich wygód zabraknie, a na horyzoncie będzie migotać wizja całkiem nowych obowiązków, o których im nawet się nie śniło. Brak bieżącej wody, internetu, telefonu, codziennych wygód, a w zamian za to praca od świtu do nocy.

Lekko nie będzie…
„Farma” to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem – lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Nagroda dla Super Farmera
Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy Farmy będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi, ale też przyjaźnie, a może nawet miłość? Co tydzień z Farmą pożegna się jeden uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych.

Produkcję będzie można oglądać od 17 stycznia, o godz. 20:00 w Polsacie. Producentem wykonawczym jest Constantin Entertainment Polska.

Foto: Polsat

Facebook Comments