Wystartował Polsat Go

Od 16 sierpnia dostępny jest Polsat Go – całkowicie nowa aplikacja i serwis internetowy, w którym można znaleźć seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat.

Polsat Go jest dostępny pod adresem www.polsatgo.pl, a aplikację można pobrać z: Google Play, App Store, AppGallery. Polsat Go jest dostępny także na telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV.

„Polsat Go to całkowicie nowy internetowy serwis i aplikacja z treściami wideo dostępny dla wszystkich i bez żadnych opłat. Dzięki Polsat Go internauci mają łatwy i wygodny dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, w każdym miejscu i o każdej porze i na wybranym przez siebie urządzeniu” – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus. „Jeśli ktoś będzie szukał swoich treści, które dotychczas mógł oglądać bezpłatnie w Ipli, to znajdzie je właśnie w Polsat Go” – dodaje Stanisław Janowski.

Polsat Go to serwis typu VOD, w którym online, bezpłatnie w modelu z reklamami można obejrzeć treści Telewizji Polsat – seriale czy programy rozrywkowe, sport i informacje, a także kanały „na żywo” – Polsat oraz TV4. Dodatkowo w ofercie znajduje się kilkaset pozycji filmowych polskiego kina. To wszystko z możliwością kontynuacji oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników. W ramach jednego konta można utworzyć w serwisie wiele profili.

„Zaletą Polsat Go jest przemyślany i wygodny interfejs aplikacji na wszystkich urządzeniach. Nasi użytkownicy zmieniając ekrany podczas oglądania ulubionego serialu nie będą mieli żadnego problemu z jego odnalezieniem – lista ‘Oglądaj dalej’ na ekranie głównym podpowie od razu jaki odcinek kontynuować. Polsat Go umożliwia współdzielenie konta z naszymi bliskimi – w ramach jednego konta można mieć aż 5 profili. Każdy z inną nazwą i grafiką. Profil ma oddzielne spersonalizowane listy – Oglądaj dalej, Moja lista, Polecane dla Ciebie. Korzystanie z Polsat Go będzie przyjemne i proste dla każdego widza” – mówi Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Serwis Polsat Go został w pełni zaprojektowany przez Departament Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Serwis jest dostępny na terenie Polski.

Facebook Comments