Nowy pakiet streamingowy Start w Polsat Box Go. Koniec Polsat Go

Serwis streamingowy Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet o nazwie Start w promocyjnej cenie tylko 30 zł za cały rok. Jednocześnie z końcem sierpnia zakończy działalność serwis Polsat Go. Wszyscy dotychczasowi użytkownicy Polsat Go dostaną darmowy dostęp do nowego pakietu w serwisie Polsat Box Go.

„Zdecydowaliśmy, że jako Grupa chcemy rozwijać jeden serwis streamingowyPolsat Box Go. Obok pakietów Polsat Box Go Premium i Sport wprowadzamy nowy, unikalny pakiet streamingowy na polskim rynku – Polsat Box Go Start za zaledwie 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. W jednym pakiecie dajemy dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych, kultowych seriali, szalonych i gorących reality shows ihitowej rozrywki. Można oglądać łatwo, miło i przyjemnie co, gdzie, kiedy, jak się chce na dowolnym urządzeniu” mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Grupy Polsat Plus.

Wszyscy, którzy mieli konta w Polsat Go, dostaną w Polsat Box Go dostęp za darmo na 2 miesiące właśnie do pakietu Start. Każdy będzie mógł zamówić dostęp na kolejnych 12 miesięcy tylko za 30 zł za cały rok 30 zł za rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

Polsat Box Go to serwis streamingowy uruchomiony w 2021 roku przez Grupę Polsat Plus. Od teraz oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport.

Facebook Comments