Zakończyły się zdjęcia do nowej produkcji Polsatu „Zakładnicy”

Nowy serial „Zakładnicy” jest intrygującym połączeniem sensacji i psychologicznego thrillera. Opowiada historię zaatakowanej przez zamaskowanych napastników rodziny, której postawione zostaje niecodzienne żądanie. Premiera wkrótce w Polsat Box Go.

Pewnego grudniowego wieczoru, tuż przed świętami, czworo zamaskowanych napastników włamuje się do domu Osterów. Biorą rodzinę jako zakładników i stawiają jedno żądanie. Eryka (Magdalena Różczka) musi zabić biznesmena-filantropa (Jan Englert) w trakcie rutynowej operacji, którą ma przeprowadzić następnego dnia. Jeśli biznesmen nie umrze na stole operacyjnym, cała jej rodzina zginie… Lekarka, wychodząc do pracy, zmuszona jest „grać” przed całym światem, podczas gdy jej bliscy są w śmiertelnym niebezpieczeństwie.Osterowie zostają więźniami we własnym domu. Z czasem okazuje się, że każdy z nich skrywa jakieś tajemnice, które dopiero teraz zaczynają wychodzić na jaw i burzyć ich pozornie poukładany świat. Nic w tej historii nie jest takie, na jakie początkowo wyglądało. Dramatyczne żądanie stawiane Eryce Oster zmusza ją do podjęcia niezwykle trudnej decyzji – czy czynić zło w imię dobra swojej rodziny?

W obsadzie plejada polskich aktorów: Magdalena Różczka, Piotr Adamczyk, Leszek Lichota, Jan Englert, Piotr Żurawski, Stanisław Linowski, Malwina Buss, Nel Kaczmarek, Konrad Kąkol i inni.

Serial liczący 7 odcinków powstaje na licencji izraelskiego formatu „Bnei Aruba”. Reżyserem jest Maciej Migas znany m.in. z takich produkcji jak „Bracia”, „Układ”, „Ślad”, „Żyć nie umierać”. Za zdjęcia odpowiada Bartek Cierlica („Jak zostałem Gangsterem”, „Historia Prawdziwa”, „Skazana”), a autorem adaptacji jest Michał Wawrzecki (wszystkie sezony serialu „Chyłka”, „Żywioły Saszy – Ogień”). Serial produkuje TFP.

Premiera serialu „Zakładnicy” odbędzie się na platformie Polsat Box Go.

Foto: Polsat

Facebook Comments