Zapowiedź wiosennego sezonu „Świata według Kiepskich”

W marcu Telewizja Polsat ruszy z emisją kolejnego, premierowego sezonu kultowego sitcomu „Świat według Kiepskich”.

W nadchodzącej serii sąsiedzi z kamienicy założą hotel, Halina w końcu rozliczy Ferdka z bezpowrotnie straconego czasu, a młodsze pokolenie – Jolasia, Waldek i Mariola oraz Kopernik skupią się na poszukiwaniu internetowego trolla. Zobaczymy też wiele rzeczy, które się fizjologom nie będą śniły! M.in. Waldek podczas burzy zostanie porażony prądem, jednak strach o jego życie przełoży się na intratny biznes. Syn Kiepskich będzie jednym z głównych źródeł energii w kamienicy – staje się to szczególnie ważne, kiedy rząd planuje kolejną podwyżkę cen.

Halina Kiepska zdecyduje się także na telefon do adwokata. Będzie miała mocne dowody na to, że Ferdek ją zdradza. Czy to koniec jednego z najbardziej trwałych małżeństw w historii polskich seriali?

W kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾ pojawi się syn Paździocha – Janusz Marian Paździoch, który zamiast z ojcem, bardzo dobrze zacznie dogadywać się z Paździochową. Jeśli widzowie myśleli, że menda może być tylko jedna, to teraz będą mogli się zdziwić. W tej dziedzinie, Paździoch Junior będzie równie skuteczny, co jego ojciec. W roli Janusza Mariana Paździocha pojawi się Sławomir Szczęśniak, znany z formacji T-Raperzy znad Wisły.

W nowym sezonie planowane są występy gościnne takich gwiazd jak: Michał Urbaniak, Katarzyna Kwiatkowska i Edyta Herbuś. Oprócz nich, w realizowanych odcinkach zobaczymy także stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Anna Ilczuk (Jolasia), Andrzej Klak (Kopernik).

Zdjęcia do premierowych 12 odcinków powstają we Wrocławiu.

„Świat według Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek serialu miał premierę 16 marca 1999 roku.

Producentem „Kiepskich” jest ATM Grupa.

Foto: Polsat

Facebook Comments