H2, Lifetime i Crime+Investigation Polsat w Netii

Trzy nowe kanały z portfolio firmy A+E Networks: H2, Lifetime oraz Crime+Investigation Polsat, dołącza 1 lutego do oferty Telewizji Osobistej Netia.

H2 – nowość, dostępny w pakiecie Wiedza i odkrycia na pozycji nr 55 – to uzupełnienie oferty kanału HISTORY. Oferuje autorskie programy dokumentalne przedstawiające wizję historii z różnych stron świata. Stacja zaprasza widzów, którzy są miłośnikami historii do zgłębienia teorii spiskowych, odkrywania bogactwa świata oraz doświadczania kluczowych momentów z przeszłości, teraźniejszości, jak i przyszłości.

Lifetime – nowość, dołączy do pakietu Styl życia na pozycji nr 96. To polska telewizja kobieca oferująca unikalną mieszankę programów rozrywkowych, dokumentalnych i filmów fabularnych.

Crime+Investigation Polsat – nowość, będzie dostępny w pakiecie Styl życia na pozycji nr 97. CI Polsat zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Próbuje zrozumieć motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni. Pomagają w tym najbardziej doświadczeni eksperci biorący udział w programach. Od lat telewizja CI Polsat pokazuje najgłośniejsze sprawy kryminalne z Polski i ze świata.

Od 1 lutego do 3 marca kanały HISTORY oraz Crime+Investigation Polsat będą dostępne dla wszystkich abonentów Telewizji Osobistej Netia bez względu na posiadany pakiet w ramach „otwartego okna”.

Jednocześnie operator informuje, że zmianie ulegnie pozycja kanału Russia Today Documentary HD, z pozycji 55 na 196.

Facebook Comments