Polsat szykuje polską wersję talent-show „Ninja Warrior” (wideo)

Telewizja Polsat pracuje nad polską edycją programu „Ninja Warrior”, w którym uczestnicy wykonują konkurencje sprawnościowe. Za „Ninja Warrior Polska” odpowiada firma Jake Vision.


 

„Ninja Warrior” to format, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy talent-show muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. Ten tor to sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej. Jego ostatni etap ukończyli tylko nieliczni. I tylko oni mają prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami Ninja.

W programie emitowanym w kilkudziesięciu krajach mogą wziąć udział zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Bo „Ninja Warrior” to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie – oraz milionom widzów – że niemożliwe nie istnieje.

Do zawodów „Ninja Warrior” zgłosić może się każdy, kto ma ukończone 18 lat i chce stawić czoła wyzwaniu.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w formacie proszeni są o wypełnienie krótkiego kwestionariusza online znajdującego się pod tym linkiem. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2019 roku.

Facebook Comments