15. sezon „Przyjaciółek” od 5 marca w Polsacie. Co w nowych odcinkach?

5 marca Telewizja Polsat rozpocznie emisję piętnastego sezonu serialu „Przyjaciółki”.

Zakończenie czternastego sezonu było dosyć nietypowe dla serialowych „Przyjaciółek”. Nic nie wskazywało na to, że radosne chwile zostaną zaburzone w tak szybkim tempie. Na ślubie Julki pojawiła się wróżka, która przekazała Ance niepokojące wieści. Patrycja, Inga bądź Zuza będzie w wielkim niebezpieczeństwie, a zadecyduje o tym… weselna zabawa krzesełkowa. Dziewczyna, która pierwsza odpadnie z gry, stanie się przynętą dla złośliwego losu… Czy Anka ostrzeże swoje przyjaciółki, zanim będzie za późno?

U Zuzy było aż nadto dramatów w ostatnim czasie. Próba gwałtu, rozstanie z ukochanym mężem i w końcu utrata pracy. Jeden wieczór zmienił jej doskonałe życie w koszmar. Jakby tego było mało, kobieta została bez oszczędności, z kredytem na karku i dwójką dzieci do wykarmienia. Czy nowy sezon będzie dla niej bardziej ulgowy? A może to dopiero początek lawiny problemów, które na nią spadną? Czy wejdzie w interes z Dagmarem i postanowi otworzyć restaurację?

Świat Patrycji od zawsze był pełen zawirowań. Choć od początku wiedziała jakim człowiekiem jest Wiktor, to brnęła w ten toksyczny związek i dopiero kolejna zdrada sprawiła, że Kochan przejrzała na oczy. Teraz pragnie poznać prawdę, kim jest biologiczny ojciec małej Klary. Czy znajdzie odpowiedź na nurtujące ją pytanie? Gdzie w tym wszystkim będzie były mąż?

Wydawać by się mogło, że Indze najbardziej dopisuje szczęście. Świetnie sprawdza się w roli kosmetyczki, a mężczyzna, za którym wodziła wzrokiem, w końcu się nią zainteresował i nieustannie zapewnia, że jest dla niego najważniejsza. Jedynie dorastająca córka przysparza jej wiele kłopotów, z którymi niekoniecznie potrafi sobie poradzić. Czy wraz z Andrzejem staną na wysokości zadania i dogadają się w końcu z Hanią?

Foto: Polsat

Facebook Comments