„Tygodnik Polsatnews.pl” – internetowy magazyn z reportażami i publicystyką na portalu Polsatnews.pl

„Tygodnik Polsatnews.pl” – to internetowy magazyn z artykułami o różnorodnej tematyce autorstwa zarówno dziennikarzy Polsat News, jak i czołówki polskich publicystów.

„Tygodnik Polsatnews.pl” to miejsce z publikacjami o szerokiej tematyce: od polityki przez historię, kulturę, sport po lifestyle.

W pierwszym numerze „Tygodnika” internauci będą mogli przeczytać teksty m.in. Piotra Zaremby, Jana Rokity czy Michała Syski. Będą one dostępne od 8 lutego w specjalnej sekcji „Tygodnik” bezpośrednio na stronie głównej portalu Polsatnews.pl. Kolejne nowe artykuły będą pojawiały się w każdy weekend.

W „Tygodniku Polsatnews.pl” zadebiutuje w formie wideo, podcast Piotra Witwickiego. Koordynator serwisu Polsatnews.pl i dziennikarz Polsat News, prowadzący takie programy jak „Wydarzenia i Opinie” oraz „Graffiti” startuje z serią rozmów w Internecie. Jego gośćmi będą osoby z pierwszych stron gazet, ale też nietuzinkowe, o niebanalnych pasjach, zainteresowaniach czy profesjach. Audycja po weekendzie będzie dostępna także na wszystkich popularnych serwisach podcastowych. W pierwszym odcinku podcastu gościem Piotra Witwickiego będzie dr Maciej Kawecki, były dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, dziekan w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, a tematem rozmowy będzie m.in. jak ograniczyć dostęp do pornografii dla dzieci.

Do współpracy przy nowym projekcie Polsat News zaprasza również dziennikarzy wszystkich mediów w Polsce. Autorzy zainteresowani współpracą mogą przesyłać swoje materiały na adres e-mail: wrzutnia@polsat.com.pl

Współpraca z dziennikarzami będzie opierać się na zasadach rynkowych. Redakcja zastrzega sobie możliwość wyboru tekstów do publikacji.

Facebook Comments