Natalia Szroeder gospodynią „The Four. Bitwa o sławę”. Nykiel, Herbut i Badach w jury

Piosenkarka Natalia Szroeder została gospodynią nowego talent show „The Four. Bitwa o sławę”. Znamy również nazwiska jurorów programu.

Natalia Szroeder uznawana jest obecnie za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych artystek w Polsce. Natalia Szroeder nie boi się wyzwań. Wystartowała na scenie „Od przedszkola do Opola”, wygrała „Szansę na sukces” i chwilę później zaistniała na polskiej scenie muzycznej. Duet z Liberem otworzył Natalii drzwi do prawdziwej kariery i najważniejszych festiwali muzycznych, m.in. Polsat TOPtrendy Festiwal i Polsat SuperHit Festiwal. To właśnie na deskach Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal zadebiutowała jako prowadząca jubileuszowego koncertu Zbigniewa Wodeckiego. Natalia zachwyciła w czwartej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Natalia ma swoim koncie debiutancki album „NATinterpretacje”. Trzy lata temu wygrała siódmą edycję „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. Na początku tego roku Natalia Szroeder zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

                                                                                              Natalia Szroeder

W fotelu jurorskim „The Four. Bitwa o sławę” zasiądą:

Natalia Nykiel to młoda wokalistka, która jest objawieniem polskiej sceny elektro-pop. Jako 19-latka wydała debiutancki album, który pokrył się złotem, a jego single diamentami. W marcu wystąpi na największym festiwalu w Stanach Zjednoczonych.

Igor Herbut – wokalista, kompozytor, autor tekstów, lider grupy LemON.Jego płyty pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a także dostały trzy nominacje do Fryderyka, w kategoriach „Fonograficzny Debiut roku” (2013), „Album Roku Pop” (2015) i „Album roku Alternatywa” (2018). Z zespołem LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, dając się poznać jako wszechstronny artysta, którego żywiołem są występy na żywo. Wiosną 2012 roku Igor Herbut z zespołem LemON wygrał trzecią edycję talent show Polsatu – „Must be the music. Tylko muzyka”.

Kuba Badach – wokalista, instrumentalista, producent, aranżer. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu w klasie fortepianu oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, którą ukończył z wyróżniem w klasie wokalistyki w roku 2000. Działalność muzyczną rozpoczął w wieku 12 lat, biorąc udział w międzynarodowym musicalu „Peace Child”. Ostatni album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii „Płyta Roku Pop”. Od początku swej działalności Poluzjanci koncertowali w kraju i za granicą, między innymi w prestiżowym Lincoln Centre w Nowym Jorku.
                                         Jury programu – od prawej: Igor Herbut, Natalia Nykiel i Kuba Badach

Foto: Polsat

Facebook Comments