Blanka Lipińska gospodynią nowego reality show „Tylko Jeden”

Pisarka i twórca własnego filmu, przez ostatnich dziewięć lat była obecna na każdej gali spod znaku KSW – Blanka Lipińska zadebiutuje w Polsacie jako prowadząca program „Tylko Jeden”.

Blanka Lipińska z MMA na najwyższym poziomie związana jest od 2011 roku. Właśnie wtedy rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki. Przyszła autorka cyklu bestselerowych powieści, początkowo zajmowała się w KSW tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls. Ale było jej mało, dlatego zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów. Niejednokrotnie pracowała też za kulisami kolejnych gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Na przestrzeni lat nawiązała przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiego MMA, poznając tym samym tajniki tego sportu.

Wiosenny show Telewizji Polsat koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką będzie właśnie Blanka Lipińska, dla której „Tylko Jeden” to zupełnie nowe wyzwanie.

„Tylko Jeden” startuje 6 marca. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a decydująca o zwycięstwie w całym programie walka finałowa, odbędzie się podczas gali KSW.

Foto: Polsat

Facebook Comments