Telekamery 2020: Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski i serial „Zawsze warto” ze statuetkami

Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz serial „Zawsze warto” zdobyli Telekamery „Tele Tygodnia” 2020.

Paulina Sykut-Jeżyna ponownie zdobyła statuetkę w kategorii Prezenter Pogody. Dziennikarka Telewizji Polsat uzyskała 42 proc. głosów. Sykut-Jeżyna to także gospodyni imprez i festiwali oraz prowadząca programy rozrywkowe m.in. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Najlepszym komentatorem sportowym drugi rok z rzędu wybrany został dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski. Uzyskał 38 procent głosów. W redakcji sportowej pracuje od 2002 roku.

„Zawsze warto” to serial, w którym występują między innymi Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Opowiada o historii trzech kobiet z różnych światów: oddanej matki, która jest ofiary przemocy domowej, odnoszącej sukcesy prawniczki, która jest związana z homoseksualistą oraz samotnej „call-girl”, która walczy o opiekę nad synkiem. Jeden przypadkowy wieczór sprawia, że ich losy niespodziewanie się splatają. Produkcja zwyciężyła z wynikiem 26 proc. Drugi sezon wiosną 2020 roku na antenie Telewizji Polsat.

Uroczysta gala 23. edycji plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia” odbyła się w poniedziałek 3 lutego 2020 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. Telewidzowie głosowali w 11 kategoriach głównych, a wręczone zostały także trzy nagrody specjalne. Uroczystość prowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Foto: Polsat

Facebook Comments