3 nowe polskie seriale premium jesienią w Polsat Box Go

Jesienne miesiące w Polsat Box Go to premiery najnowszych polskich seriali premium – od komedii po thrillery psychologiczne.

W serwisie komediowo-obyczajowy „Rafi” z Danutą Stenką i Pawłem Domagałą, pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny „Krew” z Małgorzatą Foremniak, Ireneuszem Czopem i Piotrem Trojanem oraz adaptacja bestselerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Grzechy sąsiadów” z Marianną Zydek, Michałem Żurawskim, Martą Żmudą-Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim.

„Rafi”

Prowadzący beztroskie i bezproblemowe życie Rafi (Paweł Domagała) diametralnie się zmienia, gdy zostaje potrącony przez samochód. Dostaje szansę na nowe życie, gdy dwóch tajemniczych dżentelmenów – Dariusz (Olaf Lubaszenko) i Artur (Piotr Rogucki) – zakłada się o jego duszę. Wysłanniczka Dariusza Krystyna (Danuta Stenka) składa Rafiemu ofertę – może wrócić do żywych i nadać znaczenie swojemu dotąd mało wartościowemu istnieniu, jeśli będzie spełniać wyznaczone przez nią zadania.
„Rafi” to serial obyczajowy w reżyserii Bartka Prokopowicza. W obsadzie: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Olaf Lubaszenko, Danuta Stenka, Piotr Rogucki.

„Krew”

Laura (Vanessa Aleksander) wraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej matki Marii (Małgorzata Foremniak). Ta nieplanowana wizyta budzi demony z przeszłości i rzuca nowe światło na rodzinne tajemnice, a samej Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci ukochanej mamy. Intrygujące relacje, powracająca przeszłość i próba odpowiedzi na pytanie, ile jesteśmy w stanie zrobić dla osoby, która jest najważniejsza w naszym życiu, to wiodące motywy tej produkcji.
Serial to pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny z trzymającą w napięciu fabułą w reżyserii Marcina Ziębińskiego. W obsadzie: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Vanessa Aleksander, Katarzyna Z. Michalska, Piotr Głowacki i Kamila Baar.

„Grzechy sąsiadów”

Młode małżeństwo – Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski) – próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach – Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć wydawać się może, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zaczynają się zacieśniać.
Serial w reżyserii Borysa Lankosza, znanego z takich produkcji jak „Ciemno, prawie noc” czy „Rewers”, jest adaptacją bestselerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort. W obsadzie: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Marianna Zydek, Jowita Budnik, Michał Żurawski, Sebastian Fabijański oraz Mirosław Baka.

Do serwisu trafią także kolejne sezony znanych produkcji – kontynuacja historii szalonej miłości Karoliny i Maxa w drugim sezonie serialu „Rodzina na Maxa” z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim oraz przygód dziadków i rezolutnej wnuczki w drugim sezonie produkcji „Swaci” z Moniką Krzywkowską i Mariuszem Kiljanem. Nowości będą dodawane do pakietu Polsat Box Go Premium i będzie można je oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na wielu urządzeniach. Wszystkie tytuły zostały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat.

Facebook Comments