3. sezon „Septagonu” od 2 września w Czwórce. Co w premierowych odcinkach?

Od 2 września na antenie Czwórki będą emitowane premierowe odcinki docu-crmie „Septagon”. Co w premierowej serii?

Miłość, zemsta, zdrady, oszustwa, porwania, intrygi – to tylko niektóre problemy, jakimi zajmować się będą detektywi, sięgając nierzadko po niekonwencjonalne metody działania, aby pomóc klientom. W tym sezonie bohaterowie zmierzą się także z powtarzającymi się atakami na ich agencję.

Oprócz dramatycznych porwań dzieci, oszustw matrymonialnych, szalonych naukowców i żądnych przygód stewardess oraz tajemniczych morderstw w domu spokojnej starości, pracowników Septagonu dopadną też własne problemy.

Rudą (Żaneta Tymków) i Szefa (Marcin Malik) czekają kolejne komplikacje. Coraz bardziej otwarte uczucie, jakie do siebie żywią, napotka kolejne przeszkody. Jak potoczą się losy najsławniejszej pary Septagonu w obliczu pojawienia się dawnej miłości? Czy Szef zdąży wyznać Rudej, co naprawdę do niej czuje? A może Ruda wybierze kogoś innego?

W najnowszym sezonie mroczna przeszłość dopadnie Szwagra (Tomasz Kutera), czyli Bartka Źdźbło. Tajemnicza przesyłka całkowicie zmieni jego dotychczasowe życie. Czy dla Szwagra liczy się tylko sprawiedliwość, czy kieruje nim obsesyjna chęć zemsty? Dokąd doprowadzi go prywatne śledztwo przeciwko potężnemu wrogowi? Jakie role odegrają w sprawie haker Max (Wojciech Zygmunt), Lilli (Michalina Borowska) i „dobry policjant”?

Diablo, septagonowy chłopak ulicy, kolejny raz będzie musiał odnaleźć się w wyższych sferach. Tym razem nie zostanie mu zbyt wiele czasu na randki i romantyczne spotkania ze swoją ukochaną. Nasz detektyw stanie przed niebezpiecznym zadaniem rozwikłania sprawy polityczno-kryminalnej, w którą zamieszana jest jedna z najbliższych osób Agnieszki. W wykonaniu innych zleceń biura pomoże mu znany z poprzedniego sezonu Ważka – syn byłej dziewczyny Diablo.

Nowa seria to również perypetie pani Irenki (Elżbieta Lisowska-Kopeć), której ewidentnie zaczyna brakować w domu męskiego oparcia. Na horyzoncie pojawi się więc znany już z poprzednich sezonów niezmordowany absztyfikant Walery, ale jak pokaże życie, amory w wieku dojrzałym są nie mniej wybuchowe i nieprzewidywalne niż u nastolatków.

Spokojna i bardzo profesjonalna dotąd Bibi (Aneta Rak), czyli detektyw Marta Rawicz, odkryje w sobie drugą naturę. I będzie to ta strona kobiecości, która okaże się sporym problemem dla jednego z przedstawicieli męskiej części Septagonu.

Trzeci sezon serialu „Septagon” od 2 września od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce.

Foto: Polsat

Facebook Comments