Polsat Box z nowymi pakietami sportowymi i telewizją za 0 zł w ofercie świątecznej

W świątecznej promocji Polsat Box przygotował nowe pakiety sportowe. Klienci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, poza pakietami S, M, L, wprowadzonymi rok temu, mogą dodatkowo wybierać pomiędzy pakietami: podstawowym M Sport za 60 zł/mies. i dodatkowym Sport Max za 30 zł/mies. 

Co nowego w ofercie satelitarnej i IPTV?

W ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operator wprowadził dwa nowe pakiety:

  • podstawowy M Sport za 60 zł/mies. – to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny uzupełnionych o kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z m.in. włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami F1 oraz promocyjnie kanały CANAL+ SPORT 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł;

  • dodatkowy Sport Max za 30 zł/mies. (możliwość dokupienia do pakietu podstawowego L) – zapewniający dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz promocyjnie, bez dodatkowych opłat, kanały z pakietu CANAL+ SPORT 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą .

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą teraz wybierać spośród 4 pakietów podstawowych od 20 zł/mies. – S, M, M Sport i L – oraz 4 sportowych pakietów dodatkowych: Polsat Sport Premium za 20 zł/mies., Eleven Sports za 10 zł/mies., CANAL+ SPORT 3 i 4 za 10 zł/mies. i nowego Sport Max za 30 zł/mies.

Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe pakiety premium: HBO z serwisem HBO GO w cenie 20 zł/mies., Cinemax za 10 zł/mies. i FilmBox również za 10 zł/mies., a także z kanałami z bajkami – pakiet Dzieci w cenie 10 zł/mies.

Nowości w ofercie telewizji internetowej OTT

Klienci decydujący się na telewizję internetową OTT również mogą uzupełnić wybrany pakiet podstawowy o nowe pakiety sportowe:

  • CANAL+ SPORT 3 i 4 za 20 zł/30 dni ze wszystkimi meczami PKO BP Ekstraklasy;

  • Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni i rozbudowany o stacje CANAL+ SPORT 3 i 4 – znajdują się w nim również kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z krajowymi ligami piłkarskimi i wyścigami F1, Eurosport z tenisowym Wielkim Szlemem, wyścigami kolarskimi oraz sportami zimowymi, Extreme Sports i Golf Channel.

Wraz z wprowadzoną promocją osoby zainteresowane telewizją internetową OTT mają nadal do dyspozycji 3 pakiety podstawowe od 20 zł/mies. – Wygodny, Komfortowy i Bogaty – oraz 4 dodatkowe pakiety sportowe: Polsat Sport Premium za 30 zł/30 dni, Eleven Sports za 15 zł/30 dni, nowy CANAL+ SPORT 3 i 4 za 20 zł/30 dni oraz Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni.

Pakiety podstawowe można również rozszerzyć o pakiety z kanałami filmowymi: HBO i HBO GO za 20 zł/30 dni, FilmBox Premium za 10 zł/30 dni oraz Filmy i Seriale za 20 zł/30 dni, o pakiet Rozrywka z kanałami dla dorosłych za 20 zł/30 dni oraz zapewniający dostęp do najpiękniejszych bajek – pakiet Dzieci za 10 zł/30 dni.

W świątecznej ofercie operatora każdy klient otrzyma dodatkowo aż 3 miesiące pełnej oferty telewizyjnej zupełnie za darmo. Promocja dotyczy wszystkich abonamentów w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietów telewizji internetowej OTT w ofercie Praktycznej. Czasowy benefit poza wszystkimi kanałami podstawowymi obejmuje dostęp m.in. do kanałów filmowych HBO i FilmBox, sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports oraz najpopularniejszych kanałów dla dzieci.

Facebook Comments