Powstaje drugi sezon serialu „Mecenas Porada”

Na początku maja padł pierwszy klaps na planie drugiego sezonu produkcji „Mecenas Porada”. Dalsze losy błyskotliwej prawniczki zobaczą najpierw użytkownicy serwisu Polsat Box Go, a następnie widzowie Polsatu.

Drugi sezon serialu jest areną trudnej walki o miłość i szczęście oraz zmagań z przeciwnościami losu i wymianą gorących uczuć między Kasią (Aleksandra Domańska) a Aleksem (Antoni Pawlicki). Czy zakochani w sobie prawnicy zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę na zgodę, a miłość zwycięży każdy kodeks?

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują: Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. W nowych odcinkach do grona najemców galerii handlowej dołączają Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w nowego menadżera tego miejsca wciela się Karol Dziuba.

Za reżyserię drugiego sezonu serialu odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. Autorami scenariusza są Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, twórcy takich hitów jak „Magda M.” czy „Szpilki na Giewoncie”. Producentem wykonawczym serialu jest firma TFP sp. z o.o.

Facebook Comments