Aktorzy serialu „Kuchnia” wrócili na plan

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Kuchnia”. A w nim życie prywatne i miłosne bohaterów przeplatające się z perypetiami w renomowanym lokalu. Drugi sezon wyreżyseruje Piotr Wereśniak.

Co czeka widzów w drugim sezonie serialu „Kuchnia”?
W nowych odcinkach produkcji więcej scen z życia prywatnego i miłosnego głównych bohaterów. Jak będzie wyglądała relacja Maksa (Patryk Cebulski) z Wiktorią Gonczar (Maria Dębska) oraz Olą Bubką (Julia Trojanowska)? Czy w tym trójkącie zawrze? Czy utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką Heleną (Marta Żmuda-Trzebiatowska)?

Nowe postaci w produkcji
Na ekranie także nowi bohaterowie, w tym Stefan (w tej roli Jarosław Boberek), ojciec Natalii (Paulina Lasota), który jest bardzo zazdrosny o córkę. Na domiar złego jest producentem wędlin, przez co Natka – jako weganka – nie chce go znać. Z kolei Valdy (Michał Mikołajczak) to dawny uczeń i współpracownik szefa z paryskiej restauracji. Niegdyś wydał Wiktora przed właścicielem restauracji, w której wspólnie pracowali, co doprowadziło do zwolnienia Bojarskiego. Obecnie przybywa w blasku chwały do restauracji „Claude Monet” przeprowadzić warsztaty kulinarne z okazji wydania swojej nowej książki. Szef nie może mu wybaczyć przeszłości, ale Valdy będzie robił wszystko, aby wkupić się w łaski dawnego mistrza.

Zdjęcia do drugiego sezonu „Kuchni” zaplanowano do stycznia 2022 roku. Serial reżyseruje Piotr Werseśniak, a produkuje Polot Media.

Fot. Polsat

Facebook Comments