„Bracia”, „Swaci” i „Teściowie” premierowo w Polsat Box Go

Wiosną widzowie Polsat Box Go zobaczą premierowo trzy nowe pozycje serialowe – „Bracia”, „Swaci” oraz „Teściowie”.

W serwisie można też oglądać całe sezony najnowszych polskich seriali: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, „Matkę” według pomysłu Igora Brejdyganta, „Rodzinę na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej, 2. sezon „Kuchni” oraz pierwsze odcinki najświeższej nowości – komedii „Domek na szczęście” z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Zawieruchą.

„Bracia”, premiera: 8 marca

Przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Bohaterami są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie wszystkie kobiety. Wybory przez nich dokonywane są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej.

Obsada: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Dominika Kachlik, Anna Smołowik, Aleksandra Grabowska

„Swaci”, premiera: 7 kwietnia

Scenariusz obfituje w zabawne dialogi oraz sielskie plenery polskiej wsi. Tytułowi swaci to rodzice małżonków Ani (Paulina Lasota) i Mateusza (Szymon Majchrzak). Dzieli ich wszystko, ale łączy najważniejsze – miłość do wspólnej wnuczki.
Ania i Mateusz decydują się na wakacje last minute. Swoją 7-letnią córkę Maję chcą zostawić pod opieką dziadków. W wyniku pomyłki z pomocą do opieki nad wnuczką przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Paweł Koślik, Beata Schimscheiner), jak i wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan). Zderzenie tych dwóch światów i wspólne mieszkanie w domku na prowincji spowoduje prawdziwą mieszankę wybuchową.

„Teściowie”, premiera: 12 maja

Pełna humoru i zwrotów akcji produkcja komediowa, pokazująca w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje oraz konflikty pokoleniowe.
Zawsze jest za wcześnie, żeby zostać dziadkiem czy babcią. A miłość do teścia i teściowej w przyrodzie występuje bardzo rzadko. Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss) ogłaszają, że zamierzają się pobrać i spodziewają się dziecka. Ich rodzice nie są z tego szczególnie zadowoleni, bo wobec jedynaków mieli inne plany. A kiedy przyszli teściowie już się spotkają, postanawiają zrobić wszystko, żeby do ślubu nie doszło.

Obsada: Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Ignacy Liss, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec, Magdalena Wójcik

Facebook Comments