Ciąg dalszy świątecznych promocji w Plusie – drugi smartfon lub słuchawki w prezencie za 1 zł

Na klientów Plusa czekają kolejne gwiazdkowe bonusy. Przy zakupie online Samsunga Galaxy A71 otrzymują oni drugi smartfon Galaxy A21s w prezencie za złotówkę. Mogą także wybrać smartfon Huawei P40 z atrakcyjnym upominkiem – słuchawkami FreeBuds Pro.

W sklepie internetowym operatora Samsung Galaxy A71 dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt. Natomiast ten sam smartfon w zestawie z Samsungiem Galaxy A21s dostępny jest za 2 zł na start i 36 rat po 56 zł za całość. Zakupu można dokonać z wybraną ofertą abonamentową lub bez kosztów abonamentu na raty 0%. Do tego w ramach trwającej świątecznej promocji przy zakupie Samsunga Galaxy A71 klienci mogą odebrać zwrot gotówki – 200 zł.

Klienci, którzy za pośrednictwem sklepu internetowego zdecydują się na zakup zestawu składającego się ze smartfona Huawei P40 z obsługą 5G w Plusie i słuchawek FreeBuds Pro, otrzymują je w prezencie za 1 zł. Tym samym, zestaw dostępny jest w Plusie za 200 zł na start np. w 36 ratach po 78 zł miesięcznie za sprzęt. Decydując się na jego zakup z ofertą abonamentową do początku stycznia, klienci otrzymują darmowy dostęp do najszybszej sieci 5G przez cały okres trwania umowy.

Facebook Comments