Co się wydarzy w 5. sezonie „W rytmie serca”? Premierowe odcinki od października w Polsacie

W październiku Telewizja Polsat rozpocznie emisję piątego sezonu serialu „W rytmie serca”. Co czeka bohaterów w premierowych odcinkach?

W obawie o własne życie Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan) musieli się ukryć, a następnie rozdzielić. Młody doktor wyruszy na misję, którą przerwie jednak.. porwanie. Jego ukochana tymczasem nadal nie będzie umiała wybrać pomiędzy doktorem a Piotrem (Filipem Bobkiem), z którym nadal potajemnie się spotyka.

Pech nie opuszcza też Ewy i Szarka (Elżbiety Romanowskiej i Dariusza Toczka). Ich pierwszy ślub się nie odbył, ze względu na zaginięcie Adama i Marii, a na drugim, tuż przed ceremonią pojawia się chłopiec, który twierdzi, że jest … synem pana młodego. Czyżby do trzech razy sztuka?

W malowniczym Kazimierzu pojawi się też piękna Irena (Agnieszka Wagner), do której mocniej zabije serce jednego z bohaterów.

I wreszcie jak potoczą się losy Weroniki (Maria Dębska) i prokuratora Siedleckiego (Antoniego Pawlickiego)? Czy miłość w końcu zatriumfuje?

Piąty sezon serialu „W rytmie serca” od października w Polsacie.

Facebook Comments